Pályázati lehetőség hallgatóknak

2023. május 4., 14:45
Egyetemi hallgatóknak ismét meghirdetik a „Minden építés alapja” pályázatot.
Egyetemi hallgatóknak ismét meghirdetik a „Minden építés alapja” pályázatot, amely 2015-ben hagyományteremtő céllal jött létre!

A Beton.hu felhívására elsősorban olyan egyetemi hallgatók elképzeléseit várják, akik nem félnek kihasználni a betonban rejlő lehetőségeket, kreatívan alkalmazzák azt, olyan munkákat mutatnak be, melyek a betonhoz és alapanyagaihoz, valamint a technológiához kapcsolódnak. Külön díjazzák a beton innovatív, a körforgásos gazdaság kihívásaira válaszokat és megoldásokat adó bemutató elképzeléseket, továbbá az előregyártott betonelemek alkalmazását.